Registracija dalyvauti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos saugumo spragų pranešimų programos „Bug Bounty“ konkurse

Paslaugos aprašymas
Suprasdami svarbų saugumo tyrėjų vaidmenį ir atsižvelgdami į didėjantį kibernetinių atakų skaičių, plėtojame šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje turimą atsakingo spragų atskleidimo programą Hack me if you can ir organizuojame „Bug Bounty“ programos konkursą.

Konkurso tikslas – identifikuoti VMSA Sistemų saugumo spragas, apie jas pranešti, šalinti rastus pažeidžiamumus ir už pagrįstus pranešimus skirti prizus Konkurso dalyviams.

Siekiant įtraukti etiškų saugumo tyrėjų bendruomenę į Vilniaus miesto sistemų saugumo didinimo veiklas, kviečiame suinteresuotus asmenis dalyvauti konkurse ir prisidėti prie saugumo didinimo VMSA informacinėse sistemose. Prašome susipažinti su konkurso nuostatais, užsiregistruoti konkurse ir apie pastebėtus VMSA svetainės ar produkto pažeidžiamumus pranešti mums, vadovaujantis konkurso nuostatais.

Detalesnė informacija apie Vilniaus miesto savivaldybės administracijos saugumo spragų pranešimų programą „Bug Bounty“ pateikiama šiame puslapyje - NUORODA Į VILNIUS.LT
Paslaugos kategorija
Kitos paslaugos
Paslaugos suteikimo trukmė
1 darbo d.
Paslaugos gavėjas
Fizinis asmuo
Paslaugos vykdytojas
Lina Rakštelytė, tel. 211 2191
Paslaugos vadovas
Lina Rakštelytė, tel. 211 2191
Informacija atnaujinta
2023-05-05 14:24:44