Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų teikimas

Paslaugos aprašymas
Asmeninės higienos ir priežiūros paslauga skiriama nepasiturintiems Vilniaus miesto gyventojams, kurių deklaruotos gyvenamosios vietos būstas yra be patogumų ir asmenims, neturintiems nuolatinės gyvenamosios vietos, siekiant užtikrinti minimalų asmens higienos poreikių tenkinimą.

Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugos gali būti skiriamos, kai vidutinės vieno bendrai gyvenančio asmens pajamos neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (toliau - VRP; 1 VRP - 128 Eur) (192 Eur), vieno gyvenančio asmens - 2 VRP dydžių (250 Eur).

Darbingo amžiaus nedirbantys asmenys privalo registruotis darbo biržoje.

Paslauga teikiama antru interaktyvumo lygiu. Pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti į instituciją, paštu arba per pasiuntinį.

Paslaugos kategorija
Socialinės paslaugos
Paslaugos suteikimo trukmė
1 d.
Paslaugos gavėjas
Fizinis asmuo
Paslaugos vykdytojas
Paslaugos vadovas
Skaistė Nemaniūtė, tel. (8 5) 213 3663, mob. tel. 8 683 80938
Aprašymas klientui
Pateikiami šie dokumentai:
1. Prašymas;
2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
3. Pažyma apie bendrai gyvenančių asmenų (neatsižvelgiant į tai, kur jie deklaruoja gyvenamąją vietą) paskutinių 3-jų mėnesių pajamas, jeigu jie dirba arba turi kitą pajamų šaltinį;
4. Senatvės pensininko arba neįgaliojo pažymėjimai, jei tarp bendrai gyvenančių asmenų yra pensininkų ir (ar) asmenų, turinčių negalią;
5. Pažyma apie priteistas ar mokamas/nemokamas lėšas vaiko (vaikų) išlaikymui, priklausomai nuo susidariusių aplinkybių.
Informacija atnaujinta
2021-02-23 08:43:52