Charakteristikų dėl antrojo laipsnio valstybinės pensijos skyrimo išdavimas

Paslaugos aprašymas
Charakteristikos dėl antrojo laipsnio Valstybinės pensijos skyrimo išduodamos pagal Lietuvos Respublikos valstybinių pensijų įstatymą Nr. I-730.

Teisę gauti antrojo laipsnio valstybines pensijas turi motinos, pagimdžiusios (įvaikinusios) 5 ir daugiau vaikų, išauginusios juos iki 8 metų ir gerai išauklėjusios. Antrojo laipsnio valstybinė pensija skiriama asmenims, jeigu jie yra sukakę Valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatytą senatvės pensijos amžių (toliau – senatvės pensijos amžius) arba yra pripažinti nedarbingais ar iš dalies darbingais, netekusiais 60 procentų ir daugiau darbingumo (iki 2005 m. liepos 1 d. I ar II grupės neįgalieji).

Paslauga teikiama antru interaktyvumo lygiu. Pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti į instituciją, paštu arba per pasiuntinį.

Paslaugos kategorija
Seniūnijos
Paslaugos suteikimo trukmė
3 d.
Paslaugos gavėjas
Fizinis asmuo
Atsakingas dalinys
Paslaugos vadovas
Svajūnas Poškus, tel. 265 8941
Paslaugos vykdytojas
Milda Juškevičienė, tel. 265 8942
Aprašymas klientui
Pateikiami šie dokumentai:
1. Prašymas;
2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
3. Uždarosios akcinės bendrovės steigimo susirinkimo protokolas ir jo kopija, įrodantys, kad pareiškėjas šiuo metu nedirba samdomo darbo arba, kad pareiškėjas yra Uždarosios akcinės bendrovės vienas akcininkas.
Informacija atnaujinta
2018-06-12 09:57:02