Dėl kredito ir palūkanų apmokėjimo pagal pateiktą bendrojo naudojimo objekto valdytojo paraišką

Paslaugos aprašymas

Bendrojo naudojimo objektų valdytojas ar savivaldybės programos įgyvendinimo administratorius Vilniaus miesto savivaldybės administracijai teikia Paraišką kreditui, paimtam daugiabučiui namui atnaujinti (modernizuoti) ir palūkanoms, tenkančioms asmenims, turintiems teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją, apmokėti (toliau – paraiška). Savivaldybės administracija, gavusi paraišką bei reikiamus dokumentus, patikrina paraiškoje nurodytų asmenų teisę į kredito ir palūkanų apmokėjimą, įvertina apskaičiuotų mokėtinų kredito ir palūkanų sumų teisingumą ir priklausančią apmokėti kredito ir palūkanų sumą perveda į bendrojo naudojimo objektų valdytojo nurodytą butų ir kitų patalpų savininkų kaupiamųjų lėšų sąskaitą, jeigu kreditavimo sutartyje nenurodyta kitaip.

Paslaugos kategorija
Socialinės išmokos
Paslaugos suteikimo trukmė
10 darbo d.
Paslaugos gavėjas
juridinis asmuo
Atsakingas dalinys
Paslaugos vadovas
Danguolė Misierauskė, tel. 231 0530
Paslaugos vykdytojas
Diana Leonavičienė, tel. 213 3706
Aprašymas interesantui
Pateikiami šie dokumentai:
1. Paraiška;
2. Pateikiant paraišką pirmą kartą, kartu pateikiama:
a) būsto ir urbanistinės plėtros agentūros raštas, patvirtinantis, kad Butų savininkai įgyvendina ar įgyvendino valstybės remiamą daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektą, arba bendrojo naudojimo objektų valdytojo raštas, nurodantis, pagal kokią savivaldybės remiamą programą įgyvendintas(-inamas) daugiabučio namo atnaujinimo projektas;
b), kredito sutarties kopija;
c).kredito grąžinimo grafikas.
3. Kredito gavėju esant buto savininkui, pateikiama kreditą suteikusios institucijos pateikta informacija apie kiekvienam paraiškoje nurodytam buto savininkui apskaičiuotą mokėtiną kredito ir palūkanų įmokos dydį.
Informacija

Asmenys, besikreipiantys į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyrių dėl socialinių išmokų, aptarnaujami:

Išankstinės registracijos tvarka - registruotis priėmimui galima internetu sis.vilnius.lt ir bendruoju telefonu 8 700 35 545;
Be išankstinės registracijos (eilės tvarka). Pagal savo gyvenamąją vietą, kur socialinių išmokų specialistai asmenis priima, neatvykus į priėmimą registruotam asmeniui, žemiau nurodytais adresais, ir pagal elektroninę eilių valdymo sistemą (tik Kauno g. 3), kai sudaroma ribota vienos darbo dienos (aštuonių darbo valandų) asmenų (neturinčių išankstinės registracijos lapelio) eilė.

Telefonas pasiteirauti: 8 700 35 545

Antakalnis, Grigiškės, Fabijoniškės, Justiniškės, Naujamiestis, Naujininkai, Paneriai, Pašilaičiai, Rasos, Senamiestis, Šnipiškės, Verkiai, Vilkpėdė, Viršuliškės, Žvėrynas (Kauno g. 3, 2 informacijos langelis.)

Karoliniškės (Loretos Asanavičiūtės g. 20, 7 kab.)

Lazdynai (Erfurto g. 29, 8 kab.)

Naujoji Vilnia (Gerovės g. 1, 204 kab.)

Pilaitė (Vydūno g. 20, 5 kab.)

Šeškinė (Šeškinės g. 28, 2 kab.)

Žirmūnai (Žirmūnų g. 143, 114 kab.)

Informacija atnaujinta
2019-01-18 15:17:30