Prašymų priėmimas dėl asbesto turinčių atliekų surinkimo ir saugaus šalinimo Vilniaus mieste paslaugos suteikimo (paslauga neteikiama)

Paslaugos aprašymas
Informuojame, kad pasibaigus dotacijos sutarčiai, sudarytai su Aplinkos projektų valdymo agentūra dėl nemokamo asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų išvežimo, paslaugos teikimas nebus vykdomas.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijai gavus finansavimą nemokamo asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų išvežimo paslaugoms įsigyti, paslaugos teikimas bus atnaujintas. Informacija apie atnaujintą nemokamą asbesto atliekų surinkimą bus skelbiama www.vilnius.lt

Atkreipiame dėmesį, kad gyventojai, turintys asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų, gali kreiptis į savivaldybei priklausančias atliekų surinkimo aikšteles, dėl tokių atliekų pridavimo.

Detalesnę informaciją apie atliekų surinkimo aikšteles skelbiama UAB „VAATC“ interneto svetainėje adresu https://www.vaatc.lt/aiksteles/.

Taip pat gyventojai gali nuvežti atliekas į Vilniaus regioninį nepavojingų atliekų sąvartyną (https://www.vaatc.lt/savartynai) adresu Vidugirių k. 3, Vievio Sen., Elektrėnų sav.

Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse asbesto turinčios atliekos priimamos ne daugiau kaip iki 200 kg vieno atvežimo metu ir jų priėmimo kaina yra 170,00 Eur (su PVM) už toną. Vilniaus regioniniame nepavojingų atliekų sąvartyne asbesto turinčių atliekų priėmimo kaina yra 86,07 Eur (su PVM) už toną.

Paslaugos kategorija
Žemės ir aplinkos darbai; transportas; laidojimas; komunaliniai mokesčiai
Paslaugos suteikimo trukmė
30 darbo d.
Paslaugos gavėjas
Fizinis arba juridinis asmuo
Atsakingas dalinys
Paslaugos vykdytojas
Viktorija Savickytė, tel. 2112211, mob. tel. +37060132535
Paslaugos vadovas
Eglė Bernotavičienė, tel. 211 2859
Informacija atnaujinta
2021-02-04 08:16:47